On-line: гостей 0. Всего: 0 [подробнее..]

ссылка на сообщение  Отправлено: 30.09.14 13:47. Заголовок: Орієнтування

про змагання зі спортивного орієнтування
Карта масштабу 1 : 15000 ,(можливе незначне зменшення масштабу при друці) некоректована.
Змагання проводяться на 4-х дистанціях: ЧЗ,ЧВ, ЖЗ,ЖВ
Учасники обох вікових груп можуть вибрати собі дистанцію для проходження .
Контрольний час на дистанції орієнтування в заданому напрямку – 2.30, на дистанції орієнтування за вибором – 1.30.
Орієнтування в заданому напрямі:
Хлопці відстань 6,4 км 14 КП
Порядок проходження КП –
31-43,50
дівчат – відстань 5,1 км 11 КП
Порядок проходження КП - 43-49, 51-53, 50

Вибір Хлопчики 8 КП з 10 (оптимальний шлях до 4,5 км)
50,56,53,54,52,51,41,44,43,65
Вибір Дівчата 6 КП з 8 (оптимальний шлях до 4 км)
50,31,55,51,58,41,42,43
КП 50 береться обов’язково останнім
Старт і фініш не співпадають.
До фінішу останнього спортсмена учасникам, що на цей момент не виступають на дистанції, заборонено знаходитися в інших місцях, ніж старт-фініш.

65 -мікрояма
Аварійний азимут: на північ до виходу на берег Інгулу, далі вверх за течією до табору або до виходу з лісу.
Інтервал старту – 1-5 хвилин , початок старту всіх груп одночасно.

Підведення підсумків:
Учасники посідають місця згідно Правил з спортивного орієнтування з урахуванням пріоритету дистанції: спочатку ті, що пройшли дистанцію орієнтування в заданому напряму, потім – орієнтування за вибором. Учасник, що на дистанції за вибором не взяв всіх обумовлених КП (або не взяв КП 50 останнім) з дистанції знімається. Зняті учасники місця не отримують. Командний залік – по сумі балів, набраних учасниками команди. Бали за місце нараховуються в залежності від співвідношення хлопців та дівчат, що стартували.