On-line: гостей 0. Всего: 0 [подробнее..]

ссылка на сообщение  Отправлено: 10.05.16 09:25. Заголовок: Орієнтування 2016

Є три варіанти дистанцій -
1.Заданний напрям
2. Вибір
3 лабіринт
Учасники обох вікових груп можуть вибрати собі дистанцію для проходження . Контрольний час на дистанції орієнтування в заданому напрямку – 2.30, на дистанції орієнтування за вибором – 1.30. До фінішу останнього спортсмена учасникам, що на цей момент не виступають на дистанції, заборонено знаходитися в інших місцях, ніж старт-фініш.
Інтервал старту – 1-5 хвилин , початок старту всіх груп одночасно.

Підведення підсумків:
Учасники посідають місця згідно Правил з спортивного орієнтування з урахуванням пріоритету дистанції: спочатку ті, що пройшли дистанцію орієнтування в заданому напряму, потім – орієнтування за вибором, потім лабіринт. Учасник, що на дистанції за вибором не взяв всіх обумовлених КП з дистанції знімається. Зняті учасники місця не отримують. Командний залік – по сумі балів, набраних учасниками команди. Бали за місце нараховуються в залежності від співвідношення хлопців та дівчат, що стартували.

Орієнтування в заданому напрямі: Складається з трьох частин- заданний напрям - коло 6КП, лабіринт, коло 6 КП- (довжина одного кола приблизно співпадає з довжиною орієнтування за вибором)
Орієнтування за вибором Хлопці і дівчата по 6 КП з 9 ( дистанції різні)
Лабіринт - дистанція за вибором- КП не місцевості не пронумеровані, взяття чужого КП штраф 5 хвилин, взяття 5 та більше чужих КП- зняття

Новых ответов нет [см. все]

Сообщение: 40
Зарегистрирован: 09.04.16
ссылка на сообщение  Отправлено: 10.05.16 11:54. Заголовок: За не взяті КП у лаб..

За не взяті КП у лабіринті на заданці та лабіринті зняття чи штраф у хвилинах?

Сообщение: 538
ссылка на сообщение  Отправлено: 10.05.16 16:03. Заголовок: Зняття в лабиринті м..

Зняття в лабиринті може бути тільки в одному випадку і він описаний в Умовах- це стосується і тих, хто лабирігт біжить на заданці

Сообщение: 357
Зарегистрирован: 19.01.11
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.05.16 06:22. Заголовок: А на лабіринті будут..

А на лабіринті будуть вказуватися Номера КП, які потрібно взяти (відповідність КП в Карточці і на «тумбі»)?

Сообщение: 545
ссылка на сообщение  Отправлено: 11.05.16 07:32. Заголовок: oleg01121972 пишет: ..